Двері металеві

МДФ - накладки високої щільності і надійності європейської якості виробництва Італії. Використовуються для накладок на броньовані двері. Покриваються антивандальною полімерною плівкою, що імітує різні породи дерева. Такий тип МДФ стійкий до подряпин.

Товщина МДФ 16-19мм. Варіант дизайну малюнка і колір ви можете підібрати по каталогу або надати власний ескіз.

Оздоблення використовується у виробництві зовнішніх і внутрішніх дверей і витримує прямий контакт з навколишнім середовищем. Для дверей з даною обробкою наличники виготовляються також з МДФ товщиною 19мм.

Абревіатура МДФ - калька з англійського скорочення MDF - Medium Density Fiberboard (Древесностругана плита середньої щільності). Розробка МДФ стала результатом вдосконалення технологій, що застосовувалися при виготовленні ДВП (деревно-волокнистих плит).

Особливості технології виробництва МДФ полягають у тому, що цей матеріал виготовляється з висушених деревних волокон, оброблених зв'язуючими речовинами, і сформованих у вигляді плити з наступним гарячим пресуванням (щільністю 700-870 кг / м. куб.) Технологія виробництва виключає використання шкідливих для здоров'я епоксидних смол і фенолу. При цьому варто особливо відзначити, що основним елементом волокон є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. Таким чином, екологічна чистота МДФ досягається завдяки тому, що в якості головного сполучного засобу виступає не синтетичний, а природний матеріал.

Плити МДФ випробовуються в лабораторіях по багатьом параметрам: межа міцності при статичному вигині, межа міцності при розтягуванні перпендикулярно плити, розбухання по товщині, вологостійкість, щільність, шорсткість поверхні плит та ін.. Плити повинні бути вологостійкими, зберігати форму при температурних коливаннях і бути стійкими до механічних впливів. Плити МДФ задовольняють цим вимогам. Саме тому МДФ широко використовується в меблевій і дверної промисловості.

Більш того, багато фахівців схиляються до того, що плити МДФ по вологостійкості і механічним характеристикам перевершують натуральне дерево. Ще одна особливість плит МДФ - їх стійкість до різних грибків і мікроорганізмів, що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.

Важливий і такий аспект, як вартість матеріалу. Вироби з МДФ часто коштують на 30-50 відсотків дешевше, ніж аналогічні вироби з цільного дерева.

Двері металеві
Модель М17

Двері металеві
Модель М16

Двері металеві
Модель М15

 

Двері металеві
Модель М14

Двері металеві
Модель М13

Двері металеві
Модель М12

 

Двері металеві
Модель М11

Двері металеві
Модель М10

Двері металеві
Модель М9

 

Двері металеві
Модель М8

Двері металеві
Модель М7

Двері металеві
Модель М6

 

Двері металеві
Модель М5

Двері металеві
Модель М4

Двері металеві
Модель М3

 

Двері металеві
Модель М2

Двері металеві
Модель М1

 
  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 G Analytics

Компания "Индор-Плюс" - двери металлические, двери противопожарные, металлические ворота, металлоконструкции, окна металлопластиковые, кованые изделия.
Заказывайте по телефонам: (063) 233-68-00, (044) 233-68-00, 599-09-22. Тел./факс (044) 384-18-46

сайт розроблено компанією web студия