Порошкове фарбування дверей

Двері металеві з порошковим забарвленням ідеально підходять для установки в приватних будинках, котеджах.

Технологія порошкового фарбування без проблем витримує прямі промені сонця, дощ, сніг, вітер та інші погодні умови.

Широка колірна гамма відтінків і фактур для металевих дверей.

При фарбуванні використовується екологічно чиста порошкова фарба. Покриття формується з полімерних порошків, наноситься на поверхню виробу. Потім виріб нагрівають і витримують при температурі +200 градусів за Цельсієм.На поверхні, що офарблюється, полімеризується шар еластичною пластмаси з дуже високою адгезією, створюється ударостійке покриття з високим антикорозійними і електроізоляційні властивості, стійкість до розчину лугів, кислот і органічних розчинників, з температурним діапазоном роботи від -60 до +150 градусів за Цельсієм.

Переваги порошкового фарбування
Декоративність.
Використання широкої колірної гами, відтінків і фактур. Поверхня набуває властивостей, які при застосуванні традиційних технологій або недосяжні, або вартість їх у кілька разів вище. Наприклад: золотистий, сріблястий і алюмінієвий металик; серія "антиків", утворюють поверхню старовинних мідних, бронзових і срібних предметів; поверхню під муар, граніт, структуровані поверхні.

Міцність і довговічність. Підвищені хімічна стійкість та фізико-механічні показники (на удар 500 нм, на вигин 1мм.) покриттів внаслідок використання плівкотвірних з великою молекулярною вагою. Завдяки тому, що за цією технологією безпосередньо на поверхні, що фарбується, полімеризується шар еластичної пластмаси з дуже високою адгезією, створюється ударостійке покриття з високими антикорозійними і електроізоляційними властивостями, стійкістю до розчинів лугів, кислот і органічних розчинників, з температурним діапазоном роботи від -60 до +150 С . Діапазон товщини покриття - 30 - 250 мкм.

Додатково двері можна прикрасити кованими елементами.

Зразки забарвлення

 
  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 G Analytics

Компания "Индор-Плюс" - двери металлические, двери противопожарные, металлические ворота, металлоконструкции, окна металлопластиковые, кованые изделия.
Заказывайте по телефонам: (063) 233-68-00, (044) 233-68-00, 599-09-22. Тел./факс (044) 384-18-46

сайт розроблено компанією web студия